Naredba – proljetni raspust

Krizni štab je odlučio da će proljetni raspust trajati od 29.03. do 02.04.2021. godine. S obzirom na to da je ponedjeljak, 05.04.2021. godine, neradni dan povodom Uskrsa, nastava bi trebala da se nastavi od utorka 06.04.2021.godine

Kompletna naredba se nalazi u prilogu.

Related Post

Dan školeDan škole

Poštovane koleginice i kolege, dragi učenici, Čestitam vam Dan škole. Sa željom da što prije pobijedimo koronu i vratimo se u normalno stanje, svima nama želim srećan Dan škole. <!-- wp:paragraph --> <p>S poštovanjem.</p> <!--

Отворена канцеларија за психолошко савјетовалиште у ЈУ “Техничка школа”Отворена канцеларија за психолошко савјетовалиште у ЈУ “Техничка школа”

Центар за омладински развој „Прони“ у сарадњи са Јавном установом „Техничка школа“ Брчко у склопу пројекта „Иницијатива младића“ отворили су данас канцеларију за психолошко савјетовалиште у овој  школи.