Omladinski festival filma

Naši učenici su u četvrtak, dana 27.10.2022. godine posjetili Ured gradonačelnika Brčko distrikta povodom organiziranja Omladinskog festivala filma. Na sastanku su sudjelovali graronačelnik Brčko distrikta Esed Kadrić, šef Odjela za obrazovanje, šef Pododjela za turizam, kulturu i sport Jakov Amidžić, zamjenik direktora Tehničke škole Borislav Subašić, profesorica Nusreta Džinić te učenici.
Prisutni su prvo upoznati s radom sekcije i dugogodišnjim uspjesima te su dati kao argument zašto bi taj festival mogao da uspije. Objašnjeno je šta sekcija želi da postigne s tim festivalom i koliki to značaj može biti za grad pogotovo ako taj festival zaživi.
Na kraju je rečeno da će Vlada Distrikta pružiti podršku Tehničkoj školi te pomoći kako god je to moguće.

Related Post